Masz pytanie?

Regulamin / RODO

Sklep internetowy"Akwaforta" art. plastyczne
prowadzony przez  Agnieszkę Jabłońską
 

Akwaforta art. plastyczne

ul. Grunwaldzka nr 611

80-337

Gdańsk

 art.plastyczne@wp.pl

tel. 608 376 447

NIP 665 224 79 13
REGON 311589443
Działalnośc zarejestrowana w CEIDG
 
 
ZASADY SPRZEDAŻY
 • Sprzedający oświadcza, że zobowiązujesz się dostarczyć rzecz bez wad (z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży).
 • Złożenie  zamówienia wiąże się z obowiązkiem zapłaty.
 
FORMA PŁATNOŚCI:
*przedpłata - wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie
* płatnośc przy odbiorze - paczka pobraniowa wysyłana kurierem.
* Zamówienia składane przez instytucje typu: przedszkole, szkoła, dom kultury, komitet rodzicielski itp.
- Faktura Vat na przelew, płatnośc 7 dni - towar jest wysyłany wraz z fakturą z terminem płatności w ciągu 7 dni - koszt wysyłki
- Płatnośc przy odbiorze - paczka pobraniowa wysyłana kurierem.
* sprzedaż i wysyłka towaru prowadzona jest na terenie Polski
CZAS REALIZACJI:
* Zamówienia są wysyłane w ciągu 3 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) od zaksięgowania wpłaty, Przy płatności przy odbiorze albo fakturze na przelew - w ciągu 3 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
* Czas realizacj to 3 dni robocze + czas jaki potrzebuje kurier na dostarczenie przesyłki.
* W razie wątpliwości co do losów paczki proszę o informację, w celu interwencji, ustalenia co z przesyłką, złożenia reklamacji.
* Po otrzymaniu zamówienia przesyłam mailem informację na temat kosztów towaru i wysyłki - automatyczny formularz dostawy.
* Po przyjęciu zamówienia - (w przypadku przedpłaty po zaksięgowaniu wpłaty) zamówienie zmienia stan na "w realizacji".
* Po wysłaniu zamówienia przesyłam potwierdzenie - zamówienie zmienia stan na "zrealizowane".
* Wszystkie zamówienia wysyłane są kurierem z opcją otrzymywania InPost powiadomień email o etapach dostarczenia paczki. Na podstawie nr przesyłki (zawartego w mailu InPost) można również samemu śledzic historię przesyłki. Powiadomienia wysyłane są na maila podanego przez kupującego w formularzu zakupu.
* W przypadku braku zapłaty za towar (przy przedpłacie) po 14 dniach, albo kiedy dane adresowe są niepełne - zamówienie zmienia stan na "anulowane".
* Proszę o umieszczanie prawidłowego i pełnego adresu wysyłki w formularzu zakupu, jeśli faktura ma byc wystawiona na inne dane, najlepiej umieścic taką informację w komentarzu.
* Uwaga nie wysyłam paczek, których wartośc zamówienia jest mniejsza niż koszt wysyłki. Zamówienia takie są anulowane.
FAKTURA VAT:
* Faktura wystawiana jest na zakupiony towar i na koszt przesyłki.
* Jeśli nie ma potrzeby wystawienia faktury to do zamówienia dołączony jest paragon.
* Ceny podane w sklepie są cenami brutto.
OPŁATY ZA PRZESYŁKĘ:
* Po dokonaniu zakupu, wysyłany jest automatyczne - formularz dostawy, zawiera on koszt towaru i przesyłki.
 
Dane do wpłaty:
 
"Akwaforta" art. plastyczne
Agnieszka Jabłońska
 
Pekao 08 1240 1415 1111 0010 5904 2212
* Przy zakupie powyżej 300 zł. przesyłka GRATIS :)
ZWROTY I REKLAMACJE:
* W razie wątpliwości co do losów przesyłki proszę o kontakt.
- po dokonaniu zakupów przesyłam mailem informację o wysłaniu zamówienia (automatyczny komunikat - zamówienie zmieniło stan na zrealizowane).
- jeśli paczka nie dotarła w spodziewanym terminie to można wyjaśnic sprawę, unikając np. odesłania nieodebranej przesyłki
* W przypadku nieodebrania paczki, kupujący ponosi koszt odesłania przesyłki.
(Przy każdym zamówieniu przesyłane są informacje o etapach przesyłki - automatyczne powiadomienia email od kuriera DPD na maila podanego w zamówieniu, kurier podejmuje 2 próby dostarczenia paczki, pozostawia awizo i kontaktuje się telefonicznie na numer podany w formularzu dostawy. Jeśli pomimo tych form informacji o wysłaniu zamówienia kupujący nie odbiera paczki to sprzedający nie ma już niestety na to wpływu).
* Klient ma prawo zrezygnowac z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Informację o odstąpieniu od umowy należy przesłac w formie pisemnej w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia, towar należy odesłac w ciągu 14 dni. Koszt odesłania towaru ponosi kupujący (jeśli wybrał droższą formę odesłania paczki - najtańsza forma odesłania paczki jes uzgodniona po złożeniu rezygnacji) . Sprzedający zwraca kupującemu opłatę za zamówienie po otrzymaniu zwrotu.
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności.
 • W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru jeśli kupujący wybrał droższą formę odesłania paczki - najtańsza forma odesłania paczki jest uzgodniona po złożeniu rezygnacji w zależności od zawartości paczki - wagi , wartości zamówienia itp. Najczęściej będzie to list polecony albo zwykła ekonomiczna paczka pocztowa).

czyli kupujący otrzyma zwrot wpłaconej kwoty minus koszt odesłania zamówienia ( W przypadku wysyłki zwrotnej na koszt sprzedawcy bez uzgodnienia najtańszej przesyłki. Sprzedający ponosi koszt opłaty zwrotnej = najtańszej przesyłce wcześniej uzgodnionej przed wysłaniem zwrotu).

Aby odstąpić od umowy zawartej , należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: art.plastyczne@wp.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres:

"Akwaforta" art. plastyczne
Agnieszka Jabłońska
ul. Grunwaldzka 611
80-337, Gdańsk
tel. 608 376 447

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]
Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów].
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]
* W innym przypadku, zwrot towaru dokonywany jest po złożeniu reklamacji.

Opis procedury reklamacyjnej:

 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail: art.plastyczne@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy:
"Akwaforta" art. plastyczne
Agnieszka Jabłońska
ul. Grunwaldzka 611
80-337, Gdańsk
tel. 608 376 447
 1. . Reklamacja powinna zawierać:
  • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
  • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
  • nr faktury
  • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
  • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
 3. Sprzedający rozpatruje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w [miasto]. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

ZASADY KORZYSTANIA Z DARMOWYCH PLIKÓW PDF

 • Wzory i grafiki do wydruku można wykorzystywac do celów prywatnych i edukacyjnych na potrzeby domowe.
 • Wzory i grafiki (pomoce dydaktyczne) do wydruku mogą byc wykorzystywane na potrzeby nauczycieli, pedagogów i opiekunów w placówkach edukacyjnych i opiekuńczych takich jak: przedszkola, szkoły, świetlice, żłobki, domy dziecka, biblioteki, domy kultury itp.


Wszystkie projekty do wydruku opublikowane na stronie www.akwaforta-origami.pl są chronione prawem autorskim. Bez zgody autora: Agnieszki Jabłońskiej www.akwaforta-origami.pl, niedozwolone jest publikowanie grafik do wydruku w innych mediach tzn. na innych stronach www oraz wykorzystywanie w celach komercyjnych np. drukowanie w celach zarobkowych, oraz sprzedaż wydrukowanych wzorów. Niedozwolone jest usuwanie podpisu autorskiego (stanowi to naruszenie praw autorskich). Jakiekolwiek bezprawne użycie wzorów i grafik do wydruku stanowi czyn karalny i autor będzie dochodził swoich praw w postaci odszkodowania na drodze sądowej.

 

 • Dodaj link do:
 • facebook.com